VATAN POSTASI
Yaşamımızı Savunmak Üzere,Duygu,Düşünce ve Davranış Birliğini Gerçekleştirmek İçin Varız.

Vk Canlı Yayını Bilgisayardan Nasıl Yapılır?

Arkadaşlarınıza kendinizi anlatacağınız etkileşim içinde olacağız Vk Canlı Yayın Android ve İOS uygulaması çıktı . Sevdiğiniz kişileri takip edeceğiniz, iletişim kuracağınız ve yeni dostlar kazanacağınız Vk Canlı Yayın Uygulaması ile herkes canlı yayın yapabilir.Vk Canlı Yayın özellikleri: Arkadaşlarınızın,Ünlülerin,Grupların ve Sayfaların canlı yayınını takip etme,yorum yapma,çıkartma bırakma vs. özelliklerden sadece birkaçı.

Daha önce Vk Canlı yayın Android ve IOS uygulamasını duyuran VK,bugün VK Canlı yayın masaüstü yayıncılığı duyurdu.İster arkadaşlarınıza isterseniz herkese açık şekilde canlı yayın yapacağız VK Canlı Yayın özelliğini aynı zaman VK Grup yada VK sayfalarınızdaki abonelerinizede,canlı yayın yapabilirsiniz.”Canlı Yayın Nasıl Yapılır?” yazımdaki adımları uygulayarak hemen canlı yayına başlayabilirsiniz.
Vk Canlı yayınını yapmak için; video kayıtları » yayın tuşuna basıyoruz,altta ki resimdeki gibi sırayla
Yayın oluştuyoruz » Yayın kapağı yükle » Yayın Adı » Açıklamalar »Kategori » video coder ayarlarındaki url: rtmp:// ve Key’i OBS Yazılımında Dosya Ayarlar » Yayın| » Yayın Türü:Özel Yayın Sunucusu»Url(rtmp:// başlayan url girin) » Yayın Anahtarı(Key’i girin)
ayarları kaydetdikten sonra OBS ile yayına başlayabilirsiniz

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.