VATAN POSTASI
Yaşamımızı Savunmak Üzere,Duygu,Düşünce ve Davranış Birliğini Gerçekleştirmek İçin Varız.

Suriye Ordusu Menbiç’e Girdi

Ordu ve Silahlı Kuvvetler Genel Komutanlığı;”ordu birliklerimizin bugün Halep kırsalının kuzeyi Menbic Kentine girip Suriye’nin şanlı bayrağını kentte göndere çektiklerini” açıkladı.

Sana’nın haberinde Suriye Komutanlığı açıklamasında; “ordunun ulusal sorumluluk ve görevini üstlenmesi ve istisnasız Suriye’nin her karış toprağında devletin egemenliğini sağlaması kapsamının yanı sıra Menbic halkının çağrıları üzerine kahraman ordu birliklerimizin Menbic Kentine girdiklerini ilan etti. Komutanlık Menbic Kentine giren kahraman birliklerimizin kent içinde Suriye’nin şanlı bayrağını göndere çektiklerini” belirtti..

Ulusal egemenlik ve birliğin korunmasında tüm vatan evlatlarının çabalarını birleştirme gereğini ifade eden komutanlık; Suriye’nin pak topraklarının her karışının terör, işgalciler ve saldırganlardan tamamen temizleneceğinin altını çizdi.

Komutanlık ordu birliklerimizin Menbic Kentinde Suriyeli ve herkesin güvenlik ve selametini garantilediğine vurgu yaptı.

İlk yorumunuz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Devamı