VATAN POSTASI
Yaşamımızı savunmak üzere,duygu,düşünce ve davranış birliğini gerçekleştirmek için varız.

Siyonist Terör ve Sömürücü Devletlerin Destekledikleri Terör Arasındaki Bağlantıyı Kanıtlıyor

0 22

Halk Meclisi bugün başkanı Hammuda Sabbağ başkanlığında düzenlediği oturumda oturum gündeminde yer alan gündem konularını tartışmadan önce İsrail’in dün gece saatlerinde Şam kırsalının muhtelif bölgelerine bulunduğu saldırıyı keskin bir dille kınadı.

Meclis Başkanı Sabbağ oturum açılışında okuduğu beyanda; gaspçı İsrail’in bu saldırıdan amacının kendisine tabi terör örgütlerin maneviyatlarını yükseltme ve daha fazla teröre provoke etmek olduğuna dikkat çekti. Sabbağ bunun da Siyonist terör ile belli başlı devletlerin destekledikleri radikal terör arasındaki ittifak ve bağlantının bir kanıtı olduğunun altını çizdi.

Suriye halkının meşru temsilcisi Halk Meclisinin İsrail’in saldırılarını keskin bir dille kınadığını belirten Sabbağ; meclisin Suriye topraklarının istisnasız her karşını kurtarmakla birlikte Suriye’nin toprak ve halk bütünlüğünü korumadaki ulusal görevinde Suriye ordusuna sınırsız ve mutlak desteğinin altını çizdi.

Meclis Başkanı Sabbağ; Halk Meclisinin aynı zamanda Suriye’nin muhtelif bölgelerinde IŞİD ve Nusra Cephesine karşı mücadele eden halk güçlerine tam ve güçlü desteğini vurguladı.(k.ö.Şam-Sana)

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.