VATAN POSTASI
Yaşamımızı Savunmak Üzere,Duygu,Düşünce ve Davranış Birliğini Gerçekleştirmek İçin Varız.

quup

0

İnternet dünyasında son yıllarda fırtınalar estiren sosyal ağlarda hep eksikliğini hissettiğimiz ve neden Türkiye’den başarılı bir sosyal ağ yok diye hayıflandığımız bir dönemde Siber Uzay Teknolojileri firmasından çarpıcı bir yanıt geldi;quup henüz alfa aşamasında olmasına karşılık gerek sade ve işlevsel tasarımı, gerek başarılı altyapısı ve gerekse kullanıcılarını dinleyen ve sürekli gelişen ekibiyle kısa zamanda önemli bir kullanıcı kitlesine ulaştı.

quup, metinlerin anında belirmesini sağlayan push ajax sistemini kullanıyor, resim ekleme, Youtube videolarını dinamik olarak ekleme, beğen butonları gibi sosyal ağlarda mutlaka olan özelliklerin yanısıra yorumlara youtube ekleme gibi yeni özellikleri de bulunuyor.
Siber Uzay Teknolojieri tarafından geliştirilen quup yakında beta olarak kullanıcı kayıtları kabul etmeye başlayacak,
Türkiye’nin uluslararası arenada iyi bir temsilcisi olacak şekilde çalışan ve her geçen gün yeni özellikler ekleyerek ilerleyen dinamik bir ekibi var.
quup Türkiyenin sosyal ağı.kendinizi ifade etmenizin en kolay yoludur.
Nasıl üye olabilirim diyorsanız bu kısa videoyu izleyiniz…Üye olmak için davetiye iste
Aşağıda gördüğünüz görsellerden beğendiklerinizi web sitenizde veya blogunuzda kullanarak quup’un tanıtımına katkıda bulunabilirsiniz. Sitenize bu düğmeleri yerleştirmek için doğrudan altlarında bulunan kodları kullanabilirsiniz.

468×60

İlk yorumunuzu yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.