VATAN POSTASI
Yaşamımızı Savunmak Üzere,Duygu,Düşünce ve Davranış Birliğini Gerçekleştirmek İçin Varız.

Künye

Hakkımızda

1996’dan bugüne

  • Vatan Postası Genel Yayın Yönetmeni:
    Nezih Gençler
  • Dış Haberler: Bahri Gençler
  • Gnl.Koordinasyon: Ümit Solmaz

Uzun yıllar sanal ortamda yer verdiğimiz arşiv içeriklerimizi Teknolojik gelişimler ve internetin yaygınlaşması ile yenileyerek vede güncelleyerek,yenilenen(sürekli yenilecek olan) yeni arayüzü ve adımız olan Vatan Postası ( www.vatanpostasi.org ) ile yayın hayatına başladık.Vatan Postası devamlı değişen ve yapısıyla yaşanan tüm ilk yayın hayatımızdan bu yana gelişmeleri takip etmek de ve okuyucularına aktarmaktadır.Vatan Postası kaliteli ve en güvenilir içerikleriyle Dünya’ya

“İnsan; hem toplum yaratığıdır, hem toplum yaratıcıdır. İnsanlık; geçmişinden kalan GELENEK-GÖRENEKlerle, içinde yaşadığı belirli COĞRAFYA ve iklim koşullarına göre, belirli bir TEKNİĞE dayanarak toplum içinde yaşama güreşini kotarır. İnsanlık tarihi; belirli bir seviyeye ulaşmış toplumsal KOLLEKTİF AKSİYONdan doğar ve gelişir. Tarihte her şeye can veren bu KOLLEKTİF AKSİYONdur.-

-Sevgi, çalışma ve bilgi canımızın kaynaklarıdır. Dolayısıyla yaşamı onların yönetmesi gerekir.-

YAŞAMIMIZI SAVUNMAK ÜZERE YAŞAM DÜŞMANI HER TÜRLÜ SİSTEME, KURUMA, SINIFA, ZÜMREYE VE KİŞİYE KARŞI BAŞTA İŞÇİ SINIFIMIZ OLMAK ÜZERE HALK ÖRGÜTLENMESİNİ SAĞLAMAK, DUYGU, DÜŞÜNCE VE DAVRANIŞ BİRLİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN VARIZ VE BURADAYIZ.” demekteyiz-diyoruz-diyeceğiz.

Vatan Postası’nda Çeviriler,Kuvayi Milliye Dergisi,Güncel Haber-Yorum,Medya Haber-Yorum,Kavramlar-Süreçler,Dünya,Kütüphane,Kültür Sanat,Kamuoyundan,Kamuoyuna,Köylü-Kooperatifler,İşçi-Sendikalar,Bilim ve Teknoloji,Program-Yazılım,Linux,Sosyal ağlar,İnternet ana kategorilerine bağlı olarak; döküman (araştırmalar,incelemeler,istatistikler),görüş, makaleler,Nasıl altında faydalı ipuçları, bilgilendirici grafik/Fotoğraf/Resimler ve daha birçok konuda zengin içerik bulunmaktadır.

İçeriklerimiz; Özgün, kullanıcı odaklı,anlaşılır dil ile yayınların içeriğindeki kavramlara sözlük eklenerek anlaşılır kılınmasına özen gösterilmektedir.Okuyucu odaklı Vatan Postası özgün sürekli güncel konulara yer vermekle birlikte; kaynağından alınan nitelikli somut-doğrulanmış içerikleri de, kaynağını belirterek vermekte kendi okuyucularımızı haberdar etmekteyiz.

Kullanıcı dostu arayüzüyle(arayüz gelişen durumlara göre yenilenebilir.)nitelikli okuyucusuyla artan ziyaretçi sayısı,özgün ve faydalı içerikleri ile Vatan Postası, içeriği ve donanımıyla güçlü bir yapısıyla 1996 yılından buna yana sizlerle.

VATAN POSTASI ‘nın HERHANGİ BİR PARTİ,DERNEK,KOOPERATİF, VAKIF,ŞİRKET,HOLDİNG vs.vb. İLE DİREK-DOLAYLI BAĞI YOKTUR. VATAN POSTASI BAĞIMSIZ HABER AĞIDIR.
Vatan Postası Youtube ABONE OLmak için Tıklayınız

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et! Oku