VATAN POSTASI
Yaşamımızı Savunmak Üzere,Duygu,Düşünce ve Davranış Birliğini Gerçekleştirmek İçin Varız.

İçerek mi yoksa….

Yazar Ümit V. Solmaz

H
erhangibir organik ürünlerden elde edilen ve toz haline getirilen içeceklerlemi belli güvenli bir gıdayı temin edeceğiz yoksa;organiğin(ne kadar organik olacak?) bir kapsül halinde

ilacamı ihtiyaç duyacağız. Microsoft kurucularından Bill Gates‘in ” Kendi bloğunda yayınladığı videoda makinenin çalışma prensiplerini gösterdikten sonra, insan dışkısından filtrelenen suyu içerek, makinenin güvenilirliğini ispat etmek istedi.”

Farklı yeni yaşam dostu ürünler mümkünmü?İleri yaşamda su savaşlarının petrol savaşlarının önüne geçeceği tartışma konusu olurken buna;Organik ürünlerde mi eklenecek dersiniz..?Tohumların günümüz dünyasında yüzde%‘de kaçı organik ve/veya evrim geçirmemiş olabilir?Tersden sorarsak evrim geçirmiş,üzerinde oynanmış ürünleri en temeline,özüne evirmek mümkünmü?Sanal ortamda dolaşırken ” yaşam dostu ürünler ” adlı site ile karşılaştım ve incelediğimde umut verici bir damla gibi organik ürünlerini ürettiklerini ve bunu yaygınlaştırdıklarını okudum.

Bir başka konuya değinecek olursak;”küresel ısınma” denilen şey ” küresel soğumaya evriliyor olabilirmi?İnsan’ın doğaya ve doğanın isyanı olarak insan’a cevabı farklı şekilde gözlemciler tarafından gözlenmekte.Ne dersiniz İnsanoğlu doğanın bir parçası olduğunu 21.yüzyılın 15.yılında daha çok hatırlayıp,doğa ve insan odaklı üretim-dizayn vs.vb. bulunacak dersiniz….

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Devamı

Gizlilik ve Çerez Politikası