VATAN POSTASI
Yaşamımızı Savunmak Üzere,Duygu,Düşünce ve Davranış Birliğini Gerçekleştirmek İçin Varız.

Hangi Sendika şube başkanı ölü bulundu?

imageTürkiye Ticaret, Kooperatif, Eğitim, Büro ve Güzel Sanatlar İşçileri Sendikası (TEZ-KOOP-İŞ) Bursa Şubesi Başkanı Ünal Özcan (49), İnönü Caddesi’ndeki iş merkezinin 5. katındaki sendika binasına sabah saatlerinde gelen görevlilerce, arşiv bölümünde iple asılmış olarak ölü bulundu.

İhbar üzerine olay yerine gelerek inceleme yapan polis ekipleri, Özcan’ın cesedinin yanında bir not buldu. Notta, “Beni seven sevmeyen bütün üyelerimden özür diliyorum. Beni iki oy için bu duruma getirdiler. Şimdi arayan soran yok. Genel yönetimden bile attılar. Sorulmadı bile. Ama olsun ben bunları hak etmedim. Herkese iyi olmaya çalıştım, başaramadım. Allah herkesin yolunu açık etsin. Hiçbir zaman kimseye şerefsizlik yapmadım” yazdığı öğrenildi. Özcan’ın cesedi, incelemelerin ardından otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Polisin olayla ilgili araştırmasının sürdüğü bildirildi.

BİR GÜN ÖNCE GÖREVDEN ALINMIŞ
İddiaya göre, TEZ-KOOP-İŞ Bursa Şubesi Başkanı Ünal Özcan (49), dün Yalova’da yapılan toplantıda görevinden alındı. Özcan, Yalova’dan dönüşte bir marketten ip alarak sendika binasına gitti. Özcan’ın cansız bedenini sabah saatlerinde büroya gelen bir çalışan gördü.

Kaynak:ilerihaber.org

İlk yorumunuz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Devamı