VATAN POSTASI
Yaşamımızı Savunmak Üzere,Duygu,Düşünce ve Davranış Birliğini Gerçekleştirmek İçin Varız.

Hakkımızda

1996’dan bugüne

[su_tabs active=”2″][su_tab title=”Neden Varız?Ne İçin Varız?Nasıl Varız?”]

Neden Varız?Ne İçin Varız?Nasıl Varız?

[/su_tab]
[su_tab title=”Kullanım koşuları ve Gizlilik”]Vatan Postası Kullanım ve Gizlilik Koşulları( bakınız. )

[/su_tab]
[/su_tabs]

Kuvayi Milliye Dergisi; okuyucularına medya haber-yorum, işçi-sendikalar,kültür sanat konularında güncel, kavramsal,bilgilendirici içerikleri ile aylık dergi ve ekleri olan gazeteler ile yayın 1996 yılında hayatına başladı. Dergi Nezih Gençler tarafından kurulmuştur.Dergi 2003 yılında yayın hayatına son vermiştir.
Teknolojik gelişimler ve internet’in yaygınlanmasıyla,Sürekli gelişen ve değişen yapısı ile siber ortamda haber ve genel bilgilendirici konularıyla Vatan Postası 2006 yılında yayın hayatına başladı. Vatan Postası’na 2007 yılında başarısız siber saldırı oldu ve bir ay kapandı ama hemen açtık.Daha sonra 2008 senesinde 2.saldırı oldu ama 1 günde yeniden kurduk…..Yenilenen(sürekli yenilecek olan) yeni arayüzü ve adımız olan VATAN POSTASI ile 2015 Kasım ayında yeniden yayın hayatına ‘merhaba’ dedik.Devamlı değişen ve yapısıyla yaşanan tüm ilk yayın hayatımızdan bu yana gelişmeleri takip etmek de ve okuyucularına aktarmaktadır.
Uzun yıllar sanal ortamda yer verdiğimiz arşiv içeriklerimizi Teknolojik gelişimler ve internetin yaygınlaşması ile yenileyerek vede güncelleyerek,yenilenen(sürekli yenilecek olan) yeni arayüzü ve adımız olan Vatan Postası ( www.vatanpostasi.org ) ile yayın hayatına başladık.Vatan Postası devamlı değişen ve yapısıyla yaşanan tüm ilk yayın hayatımızdan bu yana gelişmeleri takip etmek de ve okuyucularına aktarmaktadır.Vatan Postası kaliteli ve güvenilir içerikleriyle 1996’dan günümüze;

“İnsan; hem toplum yaratığıdır, hem toplum yaratıcıdır. İnsanlık; geçmişinden kalan GELENEK-GÖRENEKlerle, içinde yaşadığı belirli COĞRAFYA ve iklim koşullarına göre, belirli bir TEKNİĞE dayanarak toplum içinde yaşama güreşini kotarır. İnsanlık tarihi; belirli bir seviyeye ulaşmış toplumsal KOLLEKTİF AKSİYONdan doğar ve gelişir. Tarihte her şeye can veren bu KOLLEKTİF AKSİYONdur.-

“Sevgi, çalışma ve bilgi canımızın kaynaklarıdır. Dolayısıyla yaşamı onların yönetmesi gerekir.”

YAŞAMIMIZI SAVUNMAK ÜZERE YAŞAM DÜŞMANI HER TÜRLÜ SİSTEME, KURUMA, SINIFA, ZÜMREYE VE KİŞİYE KARŞI BAŞTA İŞÇİ SINIFIMIZ OLMAK ÜZERE HALK ÖRGÜTLENMESİNİ SAĞLAMAK, DUYGU, DÜŞÜNCE VE DAVRANIŞ BİRLİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN VARIZ VE BURADAYIZ.” demekteyiz-diyoruz-diyeceğiz.
Vatan Postası’nda Çeviriler,Kuvayi Milliye Dergisi,Güncel Haber-Yorum,Medya Haber-Yorum,Kavramlar-Süreçler,Dünya,Kütüphane,Kültür Sanat,Kamuoyundan,Kamuoyuna,Köylü-Kooperatifler,İşçi-Sendikalar,Bilim ve Teknoloji,Program-Yazılım,Linux,Sosyal ağlar,İnternet ana kategorilerine bağlı olarak; döküman (araştırmalar,incelemeler,istatistikler),görüş, makaleler,Nasıl altında faydalı ipuçları, bilgilendirici grafik/Fotoğraf/Resimler ve daha birçok konuda zengin içerik bulunmaktadır.

İçeriklerimiz; Özgün, kullanıcı odaklı,anlaşılır dil ile yayınların içeriğindeki kavramlara sözlük eklenerek anlaşılır kılınmasına özen gösterilmektedir.Okuyucu odaklı Vatan Postası özgün sürekli güncel konulara yer vermekle birlikte; kaynağından alınan nitelikli somut-doğrulanmış içerikleri de, kaynağını belirterek vermekte kendi okuyucularımızı haberdar etmekteyiz.

Kullanıcı dostu arayüzüyle(arayüz gelişen durumlara göre yenilenebilir.)nitelikli okuyucusuyla artan ziyaretçi sayısı,özgün ve faydalı içerikleri ile Vatan Postası, içeriği ve donanımıyla güçlü bir yapısıyla 1996 yılından buna yana sizlerle.
[su_note note_color=”#fde497″ text_color=”#0c0c0b” radius=”1″]VATAN POSTASI’nın HERHANGİ BİR PARTİ İLE DİREK-DOLAYLI BAĞI YOKTUR.
VATAN POSTASI BAĞIMSIZ HABER AĞIDIR. [/su_note]

Bu web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Kabul ediyorum Detay...