VATAN POSTASI
Yaşamımızı Savunmak Üzere,Duygu,Düşünce ve Davranış Birliğini Gerçekleştirmek İçin Varız.

Haftanın Android Uygulamaları!

Her hafta sizler için özel olarak seçtiğimiz Android uygulamalarına dair detayları ve bazı püf noktalarını görmek için haberimize göz atabilirsiniz.

 

Akıllı telefon ve tablet arenasında en çok kullanılan mobil işletim sistemlerinden Android’in uygulama marketi Play Store, gelişimini hızla sürdürüyor. Çok sayıda kaliteli uygulamanın bulunduğu bu platform için her hafta yeni 4 uygulamayı sizlere sunuyoruz. Böylece hangi uygulamayı indirsem diye düşünen Android kullanıcılarına fikir veriyoruz.

Bu hafta yine birbirinden güzel 4 uygulama karşınızdayız. Sözü çok uzatmadan oyunlara yakından bakmaya başlayalım.

Modern Combat 5: Blackout

Gameloft’un en çok beklenen oyunu Modern Combat 5 Blackout Google Play Store’da yerini aldı. İçerisinde çoklu oyuncu modu başta olmak üzere bir çok yenilik bulunan oyunun detaylı incelemesini burada bulabilirsiniz.
mc1406457126

932 MB boyutundaki oyunu Android 4.0 Ice Cream Sandwich ve üzeri işletim sistemine sahip cihazınıza buradan indirebilirsiniz.

Karayolları Genel Müdürlüğü

Ramazan Bayramı’nı bahane ederek bir çok kişi tatile çıktı. Karayolu kullanan kişilerin tam anlamı ile hayatını kurtaracak bir uygulama olan Karayolları Genel Müdürlüğü Uygulaması, güzergahınız üzerindeki yol çalışmalarını, trafik durumunu, otoyol ve köprü ücretlerini gösterdiği gibi OGS’den kaçak geçerseniz de hemen sizi uyarıyor. Bu sayede %25 indirimden yararlanma şansını kaçırmıyorsunuz.
tck1406457140
Uygulamayı buraya tıklayarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Tarihi Yerler, Tatil & Seyahat

Bayram tatilinde şehir dışına çıkıyorsanız nereleri görmeniz gerektiğiniz size söyleyen bir uygulamaya ihtiyacınız olacak. Yurt içi ve yurt dışından bir çok tarihi yerin yanı sıra tatil bölgelerinin de bulunduğu uygulama, 81 ilin özelliklerini, ilçelerini ve yöreye özgü tatları da içerisinde barındırıyor.

 

tatil1406457173

4,1 MB boyutundaki uygulamayı Android 3.0 HoneyComb ve üzeri işletim sistemine sahip cihazınıza buradan indirebilirsiniz.

Microsoft Hesabı

Microsoft hesabınızı bazı durumlarda tekrardan doğrulamanız gerekebiliyor. Sizi kısa mesajlarla, kimlik doğrulama soruları ile yada farklı mail adresleri ile uğraştırmak istemeyen Microsoft, Microsoft hesapları isimli yeni Android uygulamasını Google Play Store’da yayınladı.
microsoft1406457191

3,1 MB boyutundaki uygulamayı Android 4.0 Ice Cream Sandwich ve üzeri işletim sistemine sahip cihazınıza buradan indirebilirsiniz.

El Feneri FlashLight Wear

Günlük hayatta oldukça fazla kullanılan el feneri uygulaması Türk geliştiricilerden Serkan Üçpınar tarafından Android Wear için hazırlandı. El Feneri (FlashLight Wear) adlı uygulama sayesinde artık Android Wear akıllı saat sahipleri de karanlıkta kalmayacak.

 

watch14048567951405462499
Uygulamayı Android 4.0 Ice Cream Sandwich ve üzeri işletim sistemine sahip cihazınıza buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.