Vatan Postası
Yaşamımızı Savunmak Üzere,Duygu,Düşünce ve Davranış Birliğini Gerçekleştirmek İçin Varız.

Google Play dışından uygulama yükleme

Google Market(Play) dışından uygulama nasıl yüklenir?
Google Market’in dışından da uygulama yükleyeceğinizi biliyormuydusunuz.Nasıl Windows‘a .exe, Linux‘a işletim sisteminin yazılım yükleme kısmından, yazılım yüklüyorsanız, [wiki base=”Vikipedi TR” thumbnail=”on”]Android(işletim sistemi)[/wiki] ‘de de [wiki base=”Vikipedi TR” thumbnail=”on”]APK[/wiki] yüklüyorsunuz.
Farklı Uygulama marketlerini sıralayacak olursak;Google Market, yandex market, Amazon market, Marketplaca(firefox os işletim sistemli telefonların için), uygulama marketlerinin bilinenleri. Yukarıdaki uygulama marketlerinin dışından, uygulama yüklemek isterseniz resimdekini uygulamanız yeterli.
image
Sırasıyla:
1) ayarlar»»güvenlik “Bilinmeyen kaynaklar“ı işaretliyoruz.
apk
2) Bundan sonra indirdiğiniz .apk (“ülkenizde bu uygulama kullanılamıyor” demesi önemli değil, ufak bir araştırmayla .apk‘yı indirip kurabilirsiniz.) kurabilirsiniz. Hepsi bu kadar.? Yukarıdaki örnek resim modellere göre farklılık gösterebilir ama mantık aynı. Uygulamayı kurmadan önce virüs programlarında taratmayı unutmayın.

Önemli not: bilgilendirme amaçlıdır.bilmediğiniz ve güvenli olmayan kaynaklardan yükleme yapmayınız.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Oku