VATAN POSTASI
Yaşamımızı Savunmak Üzere,Duygu,Düşünce ve Davranış Birliğini Gerçekleştirmek İçin Varız.

GelecekOnline’dan uygulamalar

Gelecek Online sitesinden farklı uygulamalar…gelecekonline-342x256

Hey Taksi

Müşteri taksi çağırma butonuna basar. Uygulama GPS sağlayıcının aktif olup olmadığını kontrol eder. NOT : GPS verisinden doğru kayıt alınmalıdır.
Server bu çağrıyı veritabanına kaydeder ve aktif olarak işaretler.

Gelecekonline Small

Gelecekonline Bilişim ve Teknoloji Dünyasından Haber ve Bilgi (Küçük ekranlar için)/ Gelecekonline Technology and IT News for Small Screens (eg. HTC Tattoo)

Yolcu Bul (Hey Taksi)

Buuygulama 100 Metreçaplıbiralandaanlıkolarakaktifçağrılarıgöstermektedir.Kullanılması için Hey Taksi uygulamasından çağrı yapılması gerekmektedir.Aktif çağrıların görüntülenmesinden sonra çağrı üzerine basılarak çağrıyı yapan yolcuya bir uyarı (notification) gönderilir.

Deprem İhtiyaç

Ugulamamız GPSveyaWifi ilekonumbulmakta,isim,soyisim veihtiyacıngirilmesi ilesunucumuzagöndermektedir.Girilen ihtiyaçlar http://www.gelecekonline.com/deprem sayfamızagerçekzamanlıolarakyansımaktadır. Busayfamızdaharitaüzerindeihtiyacınneredengirildiği de görülmektedir.HTML5 ilelokasyonbilgisialınarakihtiyaçgirişi websitemizüzerinden deyapılabilmektedir.Talepler aynı zamanda http://twitter.com/vandpr adresinden Tweet olarak da gönderilmektedir.

Gelecekonline Layar uygulaması

Teknoloji marketlerini ve teknik servisleri listeleyen Gelecekonline Layar uygulaması hazır.Uygulamamız son zamanlarda hızla popülerleşen augmented reality (arttırılmış gerçeklik)  kavramının en başarılı temsilcisi Layar içerisinde çalışan bir uygulamadır.

İstanbul’da bulunan teknoloji mağazalarını listeleyen uygulamamızı kullanmak için Anroid veya iPhone cihazınızda buradan Layar uygulamasını veya iPhone için:iTunesAndroid için: androlib.com

Detaylı bilgi ve uygulamaları indirmek için:http://market.android.com/details?id=com.m2.android.deprem veya www.gelecekonline.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

(fobalico.com)

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.