VATAN POSTASI
Yaşamımızı Savunmak Üzere,Duygu,Düşünce ve Davranış Birliğini Gerçekleştirmek İçin Varız.

Engellenmiş siteye nasıl erişilir?

vpnBirkaç yıl boyunca, birçok web yayını hizmetleri engellendi. Web yayınlarının engellenmesiyle birlikte , engelli site adreslerine girmek için vpn’ye sarıldı. Bu durum bize “Denize düşen yılana sarılır” atasözünü hatırlatmakta. Engellenmiş site adreslerine vpn ile erişmek ne kadar güvenli? Bu konu başka yazı konumuz. Gelin vpn nedir’i ve vpn servislerine bakalım.

Bu durumda ne yapmalı?

Kısacası Virtual Private Network, İnternet ya da başka bir açık ağ üzerinden özel bir ağa bağlanmayı sağlayan bir bağlantı çeşidir VPN. Sanal Özel Ağ veya Sanal Özel Ağ anlamına gelen VPN Özünde, diğer (gerçek) ağın (bizim durumumuzda, İnternet) üstünde oluşturulan bir mantıksal (sanal) ağdır. Varsayılan olarak VPN ile gelen Opera tarayıcısını da kullanabiliğiniz gibi , mobil cihazlar içinde büyük miktarda taraycı eklentileri var. Onlarca tarayıcı eklentisi var olmasına karşın,açılış sayfalarının hızında ki yavaşlık üstüne birde ücretli olması fena halde can sıkmasına neden olmakta. Böyle bir durumda neden tarayıcı eklentsine ücret ödemesi yapıllır? VPN kullanıldığınız zaman dış Internet’e (gelen ve giden) tüm bağlantılar doğrudan değil, sunucularıyla gerçekleştirilir. Genel olarak ücretsiz hizmet veren antizapret.prostovpn.org inceleyebilirsiniz. Farklı önerilerinizi yorum kısmına yazınız.

Ücretli/Ücretsiz VPN Servisleri:

Önemli Not! Ücretsiz/Ücretli VPN hizmetlerinden yararlanıryorsanız , bankacılık ,sosyal ağ hesaplarınıza girme vs. vb. işlemleri vpn üzerinden yapmayın!

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.