VATAN POSTASI
Yaşamımızı Savunmak Üzere,Duygu,Düşünce ve Davranış Birliğini Gerçekleştirmek İçin Varız.

Android için Firefox 100 milyon indirmeye ulaştı

Android için Firefox, Google Play’den 100 milyon kere indirildi ve kullanıcılardan gelen oylarla daima 4 yıldızın üstündeki puanını koruyor! Özelleştirmeden kolay arama ayarlarına ve kişisel paylaşıma, gizlilik eğitiminden ana ekran paneli eklentilerine kadar uzanan, tarayıcının ötesinde bir deneyim yarattık ve kullanıcılarımıza, çevrimiçi yaşamlarında daha fazla esneklik ve kontrol olanağı sunduk.

İnternette gizliliğiniz koruyan, sevdiğiniz web içeriklerine daha kolay ulaşmanızı sağlayan özellikleriyle Android için Firefox, bugüne kadar yapılmış en özelleştirebilir mobil web tarayıcısı. Odak noktamız daima, hem insanların seveceği hem de internette açıklığı, yeniliği ve fırsat eşitliğini yayma misyonumuzun değerlerini destekleyecek bir ürün ortaya çıkarmak oldu. Firefox’u indirmeyi ve kullanmayı seçen kullanıcılarımız, günlük ve mobil hayatlarında Firefox’u benimseyerek, Mozilla’nın misyonuna arka çıkıyorlar.

FFx4Android_100mDownloads

Kaynak: www.mozilla.org.tr – Selim Şumlu

İlk yorumunuz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Devamı