VATAN POSTASI
Yaşamımızı Savunmak Üzere,Duygu,Düşünce ve Davranış Birliğini Gerçekleştirmek İçin Varız.

Adobe’nin yeni uygulaması üzerine

Geçen günlerde Max etkinliğinde Adobe inanılmaz bir kamera özelliği tanıtımı yaptı. Manzara çekimi sırasında kadraja giren kişilerden rahatsız iseniz bu uygulama tam da size göre! Manzara fotoğraf çekimi esnasında, kameranın önünden biri geçer ve her şey mahfolur değil mi?
İşte Adobe Monument Mode(Video) ile bu durumdan kurtulmak mümkün. Uygulamayı çalıştırmaya başladığınız anda, sistem önündeki görüntüyü hafızaya alıyor ve daha sonrasında önünden geçen insanları vb. otomatik olarak siliyor.
Bu sayede istediğiniz yerin fotoğrafını ve hareketli görüntüsünü rahatlıkla çekebiliyorsunuz. Görüntünün önünden geçen hareketli nesneler ve insanları kendiliğinden görüntüden temizleyen bu uygulama teknolojik gelişmelerin geleceğini aydınlatıyor.Uygulama kalabalık ortamlarda işinize yarayacak gibi.
Adobe firması yeni uygulaması,Adobe Monument Mode’ın beta tanıtımını yaptı.’Uygulama(yazılım) yıllarca kullanıldı da acaba, şimdi mi yavaş yavaş piyasaya sürülüyor?’ sorusunu da akla getirtmedi değil.Gelecek yıllarda nasıl bir uygulama ile karşılayacağı ve de özgür yazılım tarafında da benzer uygulamalar çıkacak mı?

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.