VATAN POSTASI
Yaşamımızı savunmak üzere,duygu,düşünce ve davranış birliğini gerçekleştirmek için varız.

1967-1968 Dönemi Mezunları Okullarına Sahip Çıktılar

0 4

1967-1968 Dönemi Mezunları change.org ‘da imza kampanyası başlatarak okullarına sahip çıktılar. Change.org ‘da başlattıkları imza şu ana kadar 2442 destekçiyi bulmuş durumda. imza neden toplanıyor?

Trabzon Valiliğine

20 Ekim 2017

Trabzon Lisesi 6 Fen B Sınıfı 1967-1968 dönemi öğrencileri olarak, mezuniyetimizin 50. Yılı münasebetiyle, Türkiye’nin değişik illerinden gelerek, 14-15 Ekim 2017 tarihlerinde yetişmiş olduğumuz Okulumuzu ziyaret ettik.
Tarihi büyük başarılarla dolu olan Lisemizin adının değiştirildiğini, orijinal plan ve iç mimarisinde de değişikliklere gidildiğini gördük.
Bu üzücü duruma son verilerek, Okulumuzun adının ide edilmesini, orijinal planında ve iç mimarisinde yapılan değişikliklerin aslına uygun olarak düzeltilmesini talep ederiz.

Saygılarımızla.

6 fen B 1967-1968 Dönemi ve tüm Trabzon Lisesi Mezunları ile Eski Öğrencileri Adına

Ahmet H.Köse , Ali Işıl, Alpaslan Özdemir ,Ayşe Nur Çulha , Ekrem Kalfaoğlu , Emin Yaşar Sınır , Hayrettin Altuntaş , Lütfü Özden , Metin Uzun , Mustafa Ati Doğar , Mustafa Yarımbıyık , Saime Cesurer Birinci , Sait Çetinoğlu , Sinan Yavruoğlu , Suat İnce ,Tahsin Kurtoğlu , Ufuk Dilek Ülker , H.Şevket Tüysüzoğlu


Destek olmak için : https://www.change.org/p/trabzon-valiliği-okulumuz-trabzon-lisesi-nin-ismi-değişmesin-hafizamiz-silinmesin

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.